Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O nás

Jsme rodinná firma s historií od roku 2004. Máme rádi přírodu, hory a vše živé kolem nás, proto jsme se rozhodli podnikat v tomto oboru. V roce 2017 jsme založili společnost SPANTIK CZ s.r.o. 

"Spantik" označuje v jazyce balti 7 027 m/n/m vysokou horu, která se nachází v pohoří Karakoram v Pákistánu a jejíž název se nám natolik líbí, že jsme si ho zapůjčili.:)

V roce 2017 jsme získali certifikát Evropský Arborista - European tree worker, nejvyšší možné uznání odbornosti péče o dřeviny v rámci České republiky i Evropy.

Ke stromům a k ostatní zeleni přistupujeme s respektem a cítíme zodpovědnost při péči o ně. Ctíme zákony přírody a snažíme se o to, aby i ve městech rostly zdravé, vitální a pro okolí bezpečné stromy a aby se lidé cítili příjemně v zeleném prostoru svých zahrad nebo v parcích.

S našimi zákazníky  se snažíme budovat profesionální a zároveň přátelský vztah. Díky kvalitní a rychle odvedné práci se s nimi setkáváme při opětovné péči o stromy, zahrady nebo veřejnou zeleň. Velmi si jejich spolupráce vážíme a bereme ji jako závazek pro naše další vzdělávání. 

Jsme vděční, že se můžeme každý den věnovat práci, která nás baví.

 

 

Působíme převážně v Libereckém, Ústeckém a Středočeském kraji.

Vlastníme pojištění odpovědnosti za škodu ve výši 5 mil. Kč v celé EU a všechny další potřebné certifikáty pro naší práci.

Radek Žemlička

Radek Žemlička

Jednatel firmy

+420 774 863 033

Kristýna Žemličková

Ing. Kristýna Žemličková

Jednatelka firmy

+420 608 630 330

zemlickova@spantik.cz

Login Login